Yaz

Türkiye’nin edebiyat dünyasındaki en popüler isimleri arasında gösterilen ve kitapları ile edebiyat dünyasının pek çok kaliteli otoritesinden büyük övgüler alan Kürşat Başar kaleme almış olduğu bu kitabında, Türkiye’nin yakın tarihinin en kritik dönemine ilişkin Türkiye’yi konu ediniyor.

Sitemizin en çok arananlar kategorisinde yer alan Yaz isimli kitabı içerisinde başarılı yazar Başar, bu Türkiye’nin yakın tarihindeki kritik dönem içerisinde dünyaya gelen ve ardı ardına büyük kayıplar yaşamasına karşın bir şekilde yaşama tutunmayı beceren bir gencin büyüme çağındaki sıradışı serüvenini okuyucusuna aktarıyor.

Yaz

Yaz

Yaz ile Türkiye’nin Yakın Tarihinden Sıradışı Hikaye

Özellikle ilk kitabında büyük başarı yakalayan ve Türk edebiyat dünyasına muhteşem bir şekilde bir giriş gerçekleştiren genç yazar olan Kürşat Başar kaleme aldığı bu kitabında Türkiye’nin kritik dönemi içerisinde birbirinden büyük kayıplara karşı mücadelesini her zaman devam ettirerek büyüyen genin yüzleşmeleri ve oldukça sıcak olan bir yaz mevsiminde karşı karşıya kaldığı sarsıcı aşk hikayesini okuyucusuna kusursuz bir dille aktarıyor.

Başarılı yazar Başar, tüm bu hikayelerin altında büyük bir hız ile yitip gitmekte olan İstanbul’ un durumunu okuyucusuna başarılı bir şekilde aktarıyor. Sıradışı ancak küçük bir karşılaşma ile değişen yaşamın ve ufak ancak etkili bir rastlantı ile büyüyen arzuların yeniden başlama gücü ve dayanıklılığı ile bir araya gelişinin mucizevi öyküsünün konu edinildiği sitemizin en çok arananla kategorisinde yer almakta olan Yaz isimli kitap ile okuyucusuna hayatın içerisinden bir deneyim sunuyor.

Yazar: Kürşat Başar

Kitap: Yaz

ISBN: 9786051417455

Sayfa Sayısı: 328

Yayın Yılı: 2014

 

Etiketler: ,

 
 
 
1 Yorum
  • çağlar kamçı

    Harika bir roman. Kürşat başar bu konuda da etkili bir eser yaratmış tebrik ederim umarım benim gibi herkes beğenir düşüncesi içerisindeyim .Dört dörtlük kitap diye düşünüyorum .

 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.