Şimdi Bu Aşk mı?

Günümüzde yeni çıkanlar kategorisinde bulunan, Rezan özger kaleminden çıkmış olan Şimdi Bu Aşk Mı? Adlı eser bize hayatın içinde olan yaşanmışlıkları aktarıyor. Usta yazar kalemini öyle güzel oynatmış ki adeta bize ders niteliğinde olan bu kitap, bize çok şey aktaracağa gibi doğru bildiklerimizin de yanlış olduğunu göstermektedir.

Hayatın içinden olan bu kitap bize anlattığı hikâyelerle her an gözlerimizin önüne kendimizi getirmemizi sağlıyor, sanki ana karakter sizmişsiniz gibi olayların içinden teker teker atlıyorsunuz. Şimdi Bu Aşk Mı? Adlı eseri okuduktan sonra hayatınıza renk gelecek olaylara farklı bir gözle bakmaya başlayacaksınız.

Bazıları başkalarının yaşadıklarıyla ders çıkarır, Bazıları kendi yaşamışlıklarıyla ders çıkarır. Bu kitapta her ikisini de tadacaksınız. Kendi yaptığınız olayları görecek, yanlışlarınızı anlayacaksınız. Başkalarının yanlışlarından da ders çıkaracaksınız.

Şimdi Bu Aşk mı?

Şimdi Bu Aşk mı?

Şimdi Bu Aşk Mı? Yazarı

Rezan Özger lise yıllarında başladığı resim çalışmalarına dâhilen devam etmiş bir yazardır. Resim çalışmaları haricinde yazı yazmayı da sürdürmüştür.2005 yılında kendi resim atölyesini açmıştır. Rezan Özger resim yapan biri olarak yazarlığını bu kadar iyi yapması da onun sanatçı kişiliğinin ne kadar iyi olduğunu anlamamızı sağlıyor. Çeşitli yerlerde ve birçok özel koleksiyonda sayısız eserleri vardır.

Cinius yayınevi tarafından tasarlanan ve basılan eser, birçok okuyucusu tarafından beklenmekte olup, satın alınanlar tarafından üst sıraları zorlayacağı gibi gözüküyor. Mali açıdan da oldukça cazip bir fiyatı olması kitaplığınızdaki yerinizi alması açısından yüksek görünüyor.

Yazar: Rezan Özger

Kitap: Şimdi Bu Aşk Mı?

ISBN: 6053230175

Sayfa Sayısı:172

Yayın Yılı:2014

 

Etiketler: ,

 
 
 
2 Yorum
  • zelal yeşil

    Hem bir ressam aynı zamanda da bir yazarın eseri . Bir yazar hem ressam hemde yazar olunca Hali ile ortaya ilginç şeyler çıkıyor . Yaratıcılıkta sınır tanımayan bir eser.

  • çağrı turlu

    Yaratıcı ve bir o kadar da etkileyici bir aşk hikayesi. Yolculuk sırasında okuduğum keyif aldığım bir kitap. Tercihlerinizden olabilir.

 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.