Sevgilimden Son Mektup

Aşk ile başlayan her hikâyede, kesinlikle bir mutlu son vardır. Bu mutlu sonları bazen yaşayamamak, aşkın yüceliğine ve tutkunun büyüklüğüne darbe vurmayacaktır. Çünkü buna gücü yetmez, aşk yüce bir duygudur ve her zaman için kazanacak bir yapıya sahiptir. Yol kazaları yaşaması, onun yüceliğinden bir şeyler kaybetmesine neden olmaz, olamaz. Sevgilimden Son Mektup adlı eser, duyguların ve tutkuların boşuna yaşanmayacağını bizlere gösteren bir başyapıttır.

Sevgilimden Son Mektup

Sevgilimden Son Mektup

Tutkunun Eseri Sevgilimden Son Mektup

Jojo Moyes tarafından kaleme alınan bu eser, aşkı ve tutkuyu ifade etmesi bakımından önemli bir noktadadır. Bu noktayı yakalamak isteyen okur, bu esere sımsıkı sarılır ve kesinlikle onu bırakmaz. Burada kendisinden bir şeyler bulacak ve bulduğu şeyler ile mutlu olacaktır. Bu mutluluğu da hayatına yansıtacak ve hayat içerisinde yolunda gitmeyen şeylerin düzelmesini sağlayacaktır.

Sevgilimden Son Mektup adlı eser, tutkunun yüceliğini anlatması bakımından önemlidir. Bu önem onun ne kadar büyük bir duygu olduğunu ortaya çıkaracak ve kolay kolay sarsılmayacağını gözler önüne serecektir. Bu nedenle tutkudan dem vuranların, bu eseri mutlaka okumaları gerekir.

Hayat içerisinde yer alan dengeleri göz ederek, bir şeylerin değişeceğini hedefleyen yazar Jojo Moyes, bu hedefine ulaşmayı başarmıştır. Bu başarı ile birlikte bazı şeylerin aslında mutlu sonla bitmese bile, yine de her şeyden daha değerli olduğunu ve bu değerlerden kolay kolay vazgeçilemeyeceğini bizlere ifade etmiştir.

Yazar: Jojo Moyes

Eser: Sevgilimden Son Mektup

ISBN: 9786053431459

Sayfa Sayısı: 480

Yayın Yılı: 2014

 

Etiketler: ,

 
 
 
2 Yorum
  • basri inanç

    Aşkı tam anlamıyla tadabileceğim şekilde anlatmaları ve o duyguyu gerçekten hissetmenizi sağlayan bir kitap varsa o kitap hayatınızın en önemli bir yere gelir. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • sevginur yılmaz

    Basri Bey ‘e kesinlikle katılıyorum . Şu sıralar gençlerin elinden düşmeyen kitaplar arasında yer alıyor bu aralar gündemde olan kitaplardan biri.

 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.