Senin Dünyanın Bendeki Yansıması

İçsel dünyanın tesellisini arayanların şiir kitabı olabilecek tarzda anlatıma sahip olan Senin Dünyanın Bendeki Yansıması, düşlere yazılmış bir yolculuğun kitabı aynı zamanda. Şiirlerinde aşka sürekli olarak ana temasında yer veren Erhan Keskin, hayatın verdiklerini ve aldıkları karşısında tükenmeyen bir sevginin muhafazasını da konu ediniyor.

Yeni Şiir Kitabınız Senin Dünyanın Bendeki Yansıması

Son yıllarda ülkemizde artan şiir sevgisi, aynı zamanda şiir kitaplarına olan ilgiyi de beraberinde getiriyor. Şair Erhan Keskin de motifler çerçevesinde bizlere ruh dünyamızın kapısını aralayacak bir kazanım sunuyor. Şiirlerinde kafiye uyumu ile başlayan dikkat çekicilik, her bir şiirinde bağımsız bir noktaya dönüş yaparak anlatımdaki vurgu gücünü ikiye katlıyor.

Senin Dünyanın Bendeki Yansıması

Senin Dünyanın Bendeki Yansıması

 

Yalın anlatımı ile okuyucuda farklı bir şiir tadı bırakan Senin Dünyanın Bendeki Yansıması da özellikle son günlerde çıkan şiir kitapları arasında kendini gösteriyor; kitapta yer alan şiirler, bir şairin yolculuğunun birer anısı gibi bizlere sunulurken, anılarını geleceğe taşıyanların sözcüsü konumunda değer de taşıyor.

Yeni çıkan kitaplar arasında dikkat çektiğini söylediğimiz Erhan Keskin’in kitabı Senin Dünyanın Bendeki Yansıması, aşkın acını yüzünü ortaya sermek yerine, tadında yaşanmışlığın verdiği içsel huzuru başarılı bir şekilde yansıtıyor. Bu üslubu ile farklı bir yerde olan kitabımız, şiir sevenlerin de hoşlanacağı sade bir dille anlatım zenginliği sunuyor. Şiirde son geldiğimiz noktanın başarılı bir temsilcisi olan kitap, karşı bakış açısının önemini ortaya çıkarırken, aşk duygusunun da varlığını sorgulamaya itiyor.

Kitap: Senin Dünyanın Bendeki Yansıması

Yazar: Erhan Keskin

ISBN: 6058525351

Sayfa Sayısı: 116

Yayın Yılı: 2014

 

Etiketler: ,

 
 
 
3 Yorum
  • Çok teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Saygılarımla.

  • ömer farukcan

    Benim anlatmak istediğim ve anlatamadığım duyguları ifadelerin bir çoğunu bu kitapta yazarın sayesinde buldum. Gayet akıcı ve sade bir dil anlatım ile anlatılmış. Herkese okumalarını tavsiye ederim.

  • banu kocaklı

    Erhan Bey gerçekten emeğinize , ellerinize sağlık . Şiire faklı bir bakış açısı yaratmışsınız . Başarılarınızın devamını dilerim :)

 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.