Savcı

Scott Trow’ un yeni kitabı Savcı raflarda yerini almaya başladı üstelik büyük talep ve ilgi gördü. Okumaya başlamadan merak uyandıran, olayları muhteşem bir sona bağlayan bu kitap uzun zaman sora nefesinizi kesecek.

Savcı’ nın Hikayesi

Carolyn başarılı bir savcıdır. Ve bir gün kendi evinde ölü olarak bulunuyor. Ve Carolyn ile aynı apartman da oturan yine onun gibi savcı olan arkadaşı Rusty onun ölümünü çözmek için olayı üsteleniyor. Hikaye ise Rusty’ nin olayı üstlenmesi ile başlar. Savcı Rusty olayı inceler iken şaşırtıcı gerçekler ile karşılaşır. Her attığı yeni bir adım da Carolyn’ nin hayatındaki ilginç sırları ortaya çıkarmaya başlar. Fakat onunda bir sırrı vardır. Rusty, Carolyn’ nin eski erkek arkadaşıdır. Hala ona büyük bir tutku ve aşk ile bağlıdır. Bu tutkudan ise ne yapsa da bir türlü kurtulamaz.

Savcı

Savcı

Bu sırlardan daha fazla kaçamayınca artık yavaş yavaş kendini ele vermeye başlar. Bütün işaretler bir bir onu göstermeye başlar. Kadının evinden çıkan kan örnekleri, parmak izleri, o gece için çıkarılan telefon görüşmeleri kanıt olarak ortaya çıkınca Rusty artık fena bir oyunun içine düştüğü fark eder.

Rusty, sorunları olan bir kadın ile evliydi ve birde çocukları vardı. Seçimleri kaybeden başsavcı, bu durum için Rusty’ yı suçluyordu. Ve bu yüzden bu cinayette onun üzerine oldukça fazla gidiyordu. Kendisini temize çıkarmak için uğraşırken bir yandan da kendi içindeki sorunlar ile savaşmak zorunda kalmıştır.

İşte Savcı bu kadar heyecanlı bir kitap olmuştur. Yazar Scott Trow öyküyü baya ustaca kaleme almış.  Geceleri uykunuzu kaçıracak, adrenalin dolu günler geçirmek istiyorsanız en doğru kitap Savcıdır. Korku ve gerilim alanında son zamanların en iyileri listesinin üst sıralarında yerini aldı. Sizlerinde kitaplığında yerini alma vakti geldi.

 

Sayfa Sayısı: 551

Yayın Yılı: 2014

ISBN: 9786054629619

 

Etiketler:

 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.