Mülksüzler

Sitemizin en çok satanlar kategorisinde yer alan ve okuyucunun yoğun ilgisini toplayan “Mülksüzler” adlı kitabımız yeniden yayımlanarak meraklıları ile buluşuyor. Her yayım tarihinde yeniden okumak isteyen okuyucular tarafından yok satan bu eseri siz de hemen okumak istiyorsanız sitemizden tek tıkla sipariş verebilir ve kitap okumanın zevkine varabilirsiniz.  Tüm dünya edebiyatlarında tanınan bir yazar haline gelen Ursula K. Le Guin tarafından yazılan bu eseri tek solukta okuyacak ve her çevirdiğiniz sayfasında heyecanlanacaksınız.

Heyecan dolu bir yolculuğa çıkacağınız bu eserde devrim kelimesinin anlamını en ayrıntılı şekilde öğreneceksiniz. Devrimi satın alamayacağınızı fakat devrim yapabileceğinizi size anlatan bu eserde devrimi sadece bedeninizde değil ruhunuzda ve zihninizde de hissedeceksiniz. Okunması gereken en faydalı eserlerden biri olan Mülksüzler adlı eserde anarşizmin aldığı farklı isim olan Odoculuk kavramına da göz atacaksınız. Hangi isim altında olursa olsun tüm dünya ülkelerinin en büyük sorunlarından biri olan anarşizm size gerçek yüzünü bu eserde gösterecek.

Mülksüzler

Mülksüzler

Mülksüzler ’de Devlet Kavramı

Başarılı ve usta yazar Ursula K. Le Guin tarafından yazılan bu eserde kişiler ister sosyalist olsun ister komünist asıl otoritenin devlette olduğunu anlatmıştır. Devlet objesinin her kuşakta en güçlü otorite olduğunu okuyucuya aktaran ünlü yazar eserinin başarısı ile adını edebiyat alanında altın harflerle yazdırmıştır. Her gece uyumadan önce son durağınız olacak olan bu eseri bitirdiğinizde kendinizi daha bilinçli bir vatandaş gibi hissedeceksiniz.

Kitap adı: Mülksüzler

Yazar: Ursula K. Le Guin

ISBN: 9789753425285

Sayfa: 348

 

 

 

Etiketler:

 
 
 
2 Yorum
  • hatice berrak

    Heyecan dolu ve maceralarla bir yola çıkmak istiyorsanız kesinlikle bu kitabı okumalısınız. :)

  • şeyda nur

    Hiç bir şey tutmama beğenmeme gibi kavramları neden Odoculuk olarak adlandırılmış hala çözemedim .

 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2018 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.