Mario ve Sihirbaz

Hayatın ve hayatın içerisinde yer alan durumların özeti şeklinde kaleme alınmış bir eser. Eserde yer verilen tema, anlatılan konu ve sonucunda işlenen doku, tam anlamıyla hayatı bizlere yansıtıyor. Keyifleri, hüzünleri, sevinçleri ve kederleri ile birlikte hayatı bizlere yansıtıyor. Hayat içerisinde yer alan duyguları ve düşünceleri, tatlı sert bir üslupla kaleme alıyor ve bir yerde dalgasını geçiyor. Mario ve Sihirbaz bu minval ışığı altında kaleme alınmış ve bu noktada değerlendirmeler ile karşımıza çıkan bir eserdir.

Mario ve Sihirbaz İle Hayata Doğru

Yazar bu eseri ile birlikte farklı duyguları ve düşünceleri, irdelemiş, onların hayatın içine adapte etmiş ve sonucunda bizlerinde bu noktada, durumların etkisi altında kaldığımızı resmetmiştir. Ortaya çıkan bu resim yazar Thomas Mann tarafından çizilmiş ve resmedilmiştir. Bu resimden elde edecekleriniz ile birlikte, daha farklı bir dünyaya doğru yol alacak ve hayatı bir başka yönüyle tanıma fırsatı bulacaksınız.

Mario ve Sihirbaz

Mario ve Sihirbaz

Mario ve Sihirbaz

Bu eserde yer alan konu, biraz mizahi olarak anlatılsa da aslında, gerçekçi unsurlarla da iç içedir. Mario ve Sihirbaz, ilk sayfasından son sayfasına kadar, okunulmasında hiçbir zaman bıkkınlık getirmeyecek bir eserdir. Eserde ki hava tamamen bu duygular eşliğinde kaleme alınmıştır.

Yazar bu eseri ile okur severlerin ilgisini çekmiş ve oluşturduğu bu eserle de, gönüllerde yer etmeyi başarmıştır. Thomas Mann, eserinde yer verdiği anlam ve düşünce bakımından sıra dışı bir yazardır.

Yazar: Thomas Mann

Eser: Mario ve Sihirbaz

ISBN: 9789754066944

Sayfa Sayısı: 192

Yayın Yılı: 2000

 

Etiketler: ,

 
 
 
1 Yorum
  • derya dinçöz

    Okurken hiç sıkılmadım oldukça zevkli ve eğlenceli konular var değişik konuların duyguların bir arada bulunduğu muazzam eser . Sanat Dünyasının sınırlarını zorlayan bir gelişme .

 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.