Kocan Kadar Konuş

Modern hayatın içinde yaşayan kadınların temel sorunudur, evlenmek istememeleri. Bu durum aile büyükleri tarafından yadırgansa da, durum budur. Değişmesi de zordur, bu gerçekten sıyrılıp başka bir gerçeği kabul etmekte. İçinden çıkılmaz bir durumdur. Yaş kemale erdi deyip, koca bulmanın derdine düşen anneler ile ben evlenmek istemiyorum diyen kızlarının hikâyesidir aslında bu. O kadar içten ve o kadar yalın bir anlatım ile anlatılır ki, verilmek istenen mesaj son derece başarılı bir şekilde verilir ve sahibine ulaşır. Kocan Kadar Konuş, günümüzün en tirajı komik durum hikâyesidir.

Kocan Kadar Konuş İle Evlilik Üzerine

Kocan Kadar Konuş

Kocan Kadar Konuş

Durum ortada, malumun ispatı olmaz. Her şey görülüyor. Son dönemlerde kazanılan, kendi ayaklarımın üzerinde durmak felsefesi, yaşadığımız hayatın kabul edilen gerçekleri arasında yer alıyor. Biz erkekler tarafından bile hala tartışılan bu gerçek, kadınların en önemli savunma mekanizmasını oluşturuyor. Bu mekanizma ile birden savunmaya geçiyorlar ve kabul ettiriyorlar. Yazar Şebnem Burcuoğlu tarafından kaleme alınan bu eser, son derece gündem bir konu üzerine şekillenmiştir.

Kocan Kadar Konuş, vermiş olduğu mesajlar ve anlattığı konu itibari ile daha çok sosyal hayatta aktif olan çalışan kadınlar tarafından ilgi ile okunuyor. En çok satılan kategorisinde zirvede yer alan eser, kadınlara yol gösterici noktaları da içinde barındırıyor.

Şebnem Burcuoğlu, hem cinslerinin sıkıntılarını giderme noktasında son derece başarılı bir eser ortaya koymuş ve gelen ilgilerle de bu başarısını ispatlamıştır.

Yazar: Şebnem Burcuoğlu

Eser: Kocan Kadar Konuş

ISBN: 9786050919387

Sayfa Sayısı: 220

Yayın Yılı: 2014

 

 

Etiketler: ,

 
 
 
1 Yorum
  • derem ksa

    Bir çok kadının kıskançlık gibi gerekçeler ile birlikte kendi arkadaşlıklarına yitirmesi gibi konular . Ayrıca kadın denerek küçümsenilmesi zamanında erkeklerin başaramadığı çoğu işi başarır .Verilmek istenen mesajları oldukça gerçekçi ve objektif bir şekilde yansıtılmış umarım sizde beğenirsiniz :)

 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.