Kendine Ait Bir Oda

Dünya edebiyatında ünlü yazarlar tarafından kaleme alınmış ve tüm dünyada devrim niteliğinde eser olduğu kanıtlanıp dünya klasikleri arasında yer almış birçok edebi eser bulunur. Bunlardan birisi olan Kendine Ait Bir Oda, geçmişten günümüze birçok kitapseverin okuduğu ve okumayanların kesinlikle okuması gereken eserdir.

Ünlü yazar Virginia Woolf tarafından kaleme alınan İlknur Özdemir tarafından dilimize çevrilen ve Kırmızı Kedi yayınevi tarağından kitapseverler ile buluşturulan bu edebi eseri soluksuz okuyacaksınız. Kadın hareketin ağırlıklı olarak anlatıldığı kitapta, okuma özelliği çok kolaydır. Kitapevlerinin ve online alışveriş sitelerinin en çok okunan ya da dünya klasikleri rafında yer alacak eser, okunması gereken kitaplar arasında ilk sırada yer alır.

kendine ait bir oda

kendine ait bir oda

Dünya Edebiyatının Seçkin Eserleri

Kitap okuma arzusunda olan bireyler nasıl kitap okuma gerektiği konusunda bilgi sahibi olmayabilirler bu nedenle Kendine Ait Bir Oda ve diğer kitaplarda arka tarafta yer alan tanıtım bülteni kısmı okunarak kitap hakkında bilgi sahibi olunması sağlanabilir. Yazar Virginia Woolf, kaleme aldığı bu eserde anlatım dili sade olup,  piyasaya çıktığı günden bu yana hala özelliğini korumakta ve ilerleyen yıllarda da korumaya devam edeceği benziyor.

Kitap okuma insanoğluna sayısız yarar sağlar.  İnsanların kişisel gelişimi için çok önemli bir yere sahip olan kitap okumak kelime dağarcığının gelişmesine katkı sunduğu gibi, fikir yapısının belirlenmesine katkı sunar. En kolay ve en etkili öğrenme imkanı sunan okumak için her türde kitap bulunur.

 

 

Etiketler:

 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.