Karatay Diyeti

Kendimizi bildik bileli kilo vermek, daha zayıf olmak, daha güzel görünmek isteriz. Bunun için yapmadığımız şey kalmaz. İnsanı psikolojik olarak esir alan, hayatının her noktasını olumsuz etkileyen fazla kilo ve daha ileri safhası olan obezite sorunu maalesef yüzyılın en büyük sorunu haline gelmiştir.

İnsanoğlunun yaşamını tehdit eden hastalıkların nedeni olan obezite – şişmanlık, aşırı kilo kavramlarını kardiyoloji profesörü Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay ortadan kaldırıyor.

Sadece kilo vermek amaçlı değil, beslenme şeklini bir yaşam tarzı haline getirmenize yardımcı olan bütün sırlarını Karatay Diyeti adı altında bir kitap haline getirdi. Bu kitapta şimdiye kadar deneyip sonuç alamadığınız bütün kilo verme yöntemlerinin üstüne bir çizgi çekip size gerçek sonucu elde ediyor.

Karatay Diyeti, Canan Efendigil Karatay

Karatay Diyeti, Canan Efendigil Karatay

Sağlıklı ve Mutlu Yaşam Mucizesi Karatay Diyeti kitabı

Karatay Diyeti kitabı geçici bir kilo verme durumundan çıkıp siz bile farkına varmadan bundan sonraki yaşamınızı yeniden şekillendirip sizi mutluluğa götürüyor. Nasıl mı? Karatay diyetini diğer diyetlerden ayıran en önemli şey şimdiye kadar doğru olarak kabul gören şeylerin aslında yanlış olduğunu savunmasıdır. Bunun en büyük kanıtı ise şimdiye kadar kilo vermek için yapılan bütün çabaların boşa çıkmasıdır.

Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay Türkiye’de birçok ezberi bozmuş bir profesör. Halkın sağlığı için ne doğruysa cesurca söylemekten korkmuyor.

Satış rekorları kıran Karatay Diyeti, Karatay Diyeti’yle yaşam boyu sağlık ve çeşitli kitaplarıyla bir sağlık hareketi başlattı. Bu kitapları okuyanlar hem kolayca zayıfladı hem de kalıcı kilo verdiren geleneksel Türk mutfağıyla tanıştı.

Yazar: Prof. Dr. Canan Efendigil Karatay

Kitap: Karatay Diyeti

ISBN: 9786054325481

Sayfa Sayısı: 160

Yayın Yılı: 2011

 

Etiketler: ,

 
 
 
2 Yorum
  • nesrin moralmaz

    Her tavsiye edilen ve her internet sitelerin koydukları diyetlerin kötü sonuçla bittiğini biliyoruz. Bu kitapta doğal yollarla uygulanan diyetlerden bahsediyor. Ve gerçekten faydasını gördüm. Herkese tavsiye ederim.

  • sena nur

    Diyetisyenler hiç bir işe yaramıyor bence onlar ancak paranın peşindeler . Doğal yöntemlerle yada spor yaparak daha sağlıklı bir şekilde ve düzenli beslenerek istenilen sonucu alabiliriz

 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.