Kağıt Ev

Arjantinli gazeteci ve yazar olan Carlos Maria Dominguez, roman, öykü, seyahat yazıları, biyografileri ile 20’ye yakın eser ortaya koymuş dünya çapında bir yazardır. Kitap okumak birçok insan için hayata yeni kapılar açabilmenin en kolay yollarından biridir. Kitap aşkının ne boyutlara varabileceğini çok akıcı bir dille, çok etkili bir şekilde anlatan bu kitap Dominguez tarafından yazılmış okuma aşkını anlatıyor.

Kağıt Ev bir hüzünlü hikayedir ve bu yüzden kitap okurken kendini kaptırıp giden kişiler okumadan önce bu hüzünlü hikayenin ağırlığına hazırlıklı olmalılar. Başlı başına bir yolculuk olan her bir kitap, içinde yer alan hüzün denizinin enginliğinden, yalnızlığa doğru bir ilerleme kat eder. Yaşanmışlıkların izlerini taşıyan bu kitapta da insanın içinde buruk bir gülümseme oluşur.

kağıt ev

kağıt ev

Kitap Okuma Aşkını Anlatan Aşkla Yazılmış Kitap: Kağıt Ev

Kitap okumanın insanlar için ne anlama geldiği üzerinde kafa yormuş olan Carlos Maria Dominguez kitap tutkunlarının karakterlerini o kadar iyi bir şekilde çözümlemiş ki Kağıt Ev’in ana karakterinde de bu kitap tutkunlarından birini ele alıyor. Yayınlandığı her ülkede oldukça büyük bir ilgi gören bu kitap klasik romandan biraz kısa, bir öykü kitabından biraz uzun olsa da roman dizisi içerisinde en çok satan kitaplar arasında yer alıyor.

Yazar:  Carlos Maria Dominguez

Kitap Adı: Kağıt Ev

ISBN:  9786056501944

Sayfa Sayısı:     94

Yayın Yılı:         2015 

 

 

Etiketler:

 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.