Hayal Ürünü

Yazar Erhan Haznedar tarafından kaleme alınan Hayal Ürünü adlı eser kendisinin ilk şiir kitabıdır ve yayını da yazara aittir. Yaklaşık 12 seneden beri sürekli şiir yazan Erkan Haznedar bu sene yazdığı şiirleri derleyip kitaplaştırmayı düşünmüştür ve bu fikri hayata geçirmiştir.

Google play store veya google books sayfalarına girerek bu eseri hemen satın alabilir ve de online kitap şeklinde satın aldığınız ürünü hemen okuyabilirsiniz.  Yazar şimdiye dek tüm blog ve diğer sanal ortamlarda çeşitli vesileler ile yayınladığı şiirleri bu kitapta toplamış ve siz okuyucularının beğenisine sunmuştur. İlk önceleri yazar bu şiirleri yayınlama düşüncesine sahip değil ve sadece kendi için sakladığı bir şiir birikimi olarak tutmaktaymış. Ama beğeni ve talepler neticesinde ilk kez şiir kitabı yayınlamaya karar vermiş.

Hayal Ürünü

Hayal Ürünü

Hayal Ürünü ile Hayata Şiir Penceresinden Bakın

Siz de şiire ilgi duyuyorsanız kütüphanenize bir de Erhan Haznedar kaleminden dökülen Hayal Ürünü şiirlerini eklemelisiniz. Çok satanlar kategorisinde yerini almış kitaplar arsında olan eser siz değerli okuyucularının beğenisini ve alıcılarını bekliyor.

‘Yazmak özgürlüktür, sırtına çantanı alıp yola koyulmak gibi’ diyen şair farklı üslubu ve şiir tarzı ile okuyucuları kendisine çekiyor. Şiiri sevdiğiniz için veya şiiri sevmek için Hayal Ürünü’nü okumanızı tavsiye ederiz. Erhan Haznedar kaleminden dökülen hayata, aşka ve acıya dair yaşamın içinden birçok konu şiir tekniği ile dökülmüş. Siz de bu konulara birde şiir penceresinden bakmak isterseniz bu eseri okumalısınız.

Kitap adı: Hayal Ürünü

Yazar: Erhan Haznedar

Yayın yılı: 2014

Sayfa sayısı: 75

ISBN:

 

Etiketler:

 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.