Gözlerim Suç İçinde

Gözlerim suç içinde kitabı, genç şairin yayınlana ilk kitabıdır. Yazarın akıcı dilli ile birleşen kelime oyunları içersinde kısa dizelerde bile kendinize birçok dünya kuracaksınız. Küçük bir kelime ile gözleriniz dolarken, hayatı tüm içtenliği ile aşkı, kavgası, sevdası, hüznü ile anlatışına hayran kalacaksınız. Doğanın sesleri ile insan duygularını harmanlamayı muhteşem derecede güzel örnekleyen İlker İşgören ayrıca bu betimlemeleri ile sizi beton yığınlarından alıp yeşillikler ile örülü doğanın kollarına savuracaktır.

Gözlerim Suç İçinde Kitabının Ödülleri

Gözlerim Suç İçinde adlı şiir kitabı ile de Atilla İlhan Şiir ödülünü birincilik derecesinde alarak kitabının ilk nişanını almış oldu. Ardından da Kocaeli Üniversitesinin ilk kitaplar Jüri Özel Ödülünü gene aynı kitabıyla kazandı.

Gözlerim Suç İçinde

Gözlerim Suç İçinde

Bu ödüllere layık değerdeki şiir kitabının doyumsuz keyfine sizde varmak yağmur altında ıslanıp, ağaçların sesleri ile yoğrulmak isterseniz Gözlerim Suç İçinde sizi beklemektedir.

Yazar Hakkında Kısa Bilgi

İlker İşgören 1982 yılında İzmir de doğdu. Genç Şairin yayınlana ilk kitabıdır. Kitabının yanı sıra 2006 yılında düzenlenen Yunus Emre Şiir Yarışmasında ikincilik ödülüne değer bulundu. Ömer Hayyam Şiir Yarışmasına da katılan şair burada ipi göğüsleyerek birincilik ödüllüne layık görüldü. Yazılarını ve şiirlerini Şarapya, Özgür Pencere, Mavi Liman, Alaz, Çağdaş, Günce, Sunak, Patika, Deniz Suyu Kâsesi, Ünlem, Şiir Ülkesi, Şiiri Özlüyorum, Mühür ve Şiiritan gibi ve daha birçok dergi de yayınlandı ve yayınlanmaya da devam etmektedir.

Yazar: İlker İşgören

Kitap: Gözlerim Suç İçinde

Sayfa sayısı: 76

Yayın Yılı: 2014

ISBN: 97860554731763

 

 

Etiketler:

 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.