Enerji Tıbbı

25 yılı aşkın bir süredir şifacılık adına çalışmalar ve uygulamalar sürdüren Donna Eden tarafından çalışmaları ve öğretilerinin sonucu olarak kaleme alınan Enerji Tıbbı adlı eser yeni çıkan kitaplar kategorimiz içinde yer almakta. Yazarın en çok satan kitabı olan bu eser, gördüğü ilgi üzerine dünya çapında 10 dilde çevrisi yapılarak yayınlaşmıştır.

Bireyin kendi özünde mevcut durumda enerjiyi, Qi, akupressure ve dokunma terapisi gibi yöntemler ile yükseltilimi yapılmış biçimde yine bireye yönlendirme çalışmaları gerçekleştiren başarılı şifacı bu eserde okurlarına vücut enerjisinin artırımı konusunda detaylı bilgiler sunmakta. Bütünsel insan sağlığı çerçevesi içinde dinçlik ve yüksek verimlilik etkisi ile enerji düzenleme uygulamaları, belli metotlar sayesinde kişinin kendi kendine yapabileceği uygulamalar eşliğinde gerçekleştirilebilmektedir. Ünlü şifacının bu içsel şifa yeteneklerini ortaya çıkarma ve bağışıklık sistemini yükseltme gibi öğretilerinin temel öğeleri bu eserde okura sunulmakta.

Enerji Tıbbı

Enerji Tıbbı

Bütünsel Sağlık Etkisinde Enerji Tıbbı

Ünlü şifacının dünya genelinde 30 bin kişiye öğretmeyi başardığı, insan vücudunda enerji akışı ağını duru görü ile görme yetisinin gelişimi ile ilgili tüm öğretilerinin yer aldığı eser, insan fizyolojisi ve psikolojisinin genel sağlığı ile birlikte insan mutluluğu içinde önemli olan bilgiler içermekte. İnsan vücudunda dinçlik, güçlenme ve mutluluk gibi hayati öneme sahip yazar Donna Eden öğretilerinin basit ve uygulanabilir biçimde okura aktarıldığı Enerji Tıbbı isimli kitap eşliğinde kendi enerji ağınız keşf etmenin yanı sıra bunu yararlı biçimde vücuda yükleyebilirsiniz.

 

Yazar: Donna Eden

Kitap: Enerji Tıbbı

ISBN: 9786055154530

Sayfa Sayısı: 420

Yayın Yılı: 2014

 

 

 

Etiketler:

 
 
 
2 Yorum
  • tahsin akar

    Enerji hepimiz de mevcut ama bu kişilere göre değişiyor. kimin de fazla enerji olabiliyor. Mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Keyif verici. :))

  • tuğçe utkun

    Enerji hepimiz de mevcut ama bu kişilere göre değişiyor. kimin de fazla enerji olabiliyor. Mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Keyif verici. :))

 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.