Derin Gerçek

Geçmişimizi, kökenimizi, tarihimizi ve kederimizi değiştirmek için ortaya atılan “Derin Gerçek” birçok yönden okurları etkiliyor. Geçmişin sürdürülemez dünyasını devam ettirmek için ortaya atılan bu eser asıl olarak geleceğe karşı geçmişi savunuyor. Geçmiş ve gelecek çatışmasında inanç değerlerinin devreye girdiği bu kitapta daha çok tarihin gizli kalmış yönleri tartışılmaya çalışıyor.

Birey olarak insanı toplumsallığın bir parçası olarak değerlendiren bu eser birçok yönden tartışmaya açık kapı bırakıyor. Derslerde ve ders kitaplarında bile henüz tartışılma imkanı bulmamış bu çetrefilli konu asıl ve ilk olarak “Derin Gerçek” isimli bu esere konu oluyor.

Dünyamıza, kendimize ve diğer insanlara dair gerçeklerin ardında kalan gizli yönler düşünme biçiminin anahtarını bünyesinde barındırıyor. Kendi gözlerinizin önünde gelişen yeni dünyanın birçok yönleriyle esere konu olduğuna şahit olacaksınız.

Derin Gerçek

Derin Gerçek

 

Bilimin güncelliğini ve gelişimini önemle savunan Gregg Braden eserinde eskimiş ve devamlı gelen güncelliğini çağdaş dünyaya uydurmaktan oldukça uzakta kalmış bilgilerin yersiz ve boşa olduğunu en anlamlı ve açıklayıcı cümlelerle anlatıyor.

Gerçeklerin ve Geçmişin Değersizleşen Bilgileri…”Derin Gerçek”

Geçmiş ve gelecek dünya arasında köprü kurmuş ve kurmaya da devam eden birtakım fikir akımları düşüncelerin durmadan değişikliğe uğradığı bir dünyada yerini almaya çalışıyor. Gelecekte olabilecek davranışlar ve olaylar geçmişin ardında kalmış bazı yönleri anlatma açısından daha önde bir yol kat ediyor.

Bilimsel keşifleri anlamak ve olaylara daha farklı perspektiften bakmak için öncelikle konunun temeline ve kökenine inmek gerekiyor. Gregg Braden isimli yazarın kitabında Kriz, fırsat, tarihler, gerçekler adında dört kriter göz önüne alınıyor.

 

Yazar: Gregg Braden

Kitap: Derin Gerçek

ISBN: 9786055154578

Sayfa Sayısı: 368

Yayın Yılı: 2014

 

Etiketler:

 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.