Çürümenin Kitabı

Hayatın içerisinde yer alan en önemli kavram insandır. İnsanın içinde olduğu kavram, hayatın da içinde olduğu bir kavramdır. Her anı ile hayatın içinde aktif bir rol oynayan insan, bazı zamanlar kendisine şu soruyu sormalıdır. Ben ne yapıyorum ve ben neredeyim? Bu sorulara verilecek bir cevabı yoksa eğer o insanın, hayatı neden yaşadığını bilmiyor demektir. Bunu öğrenmesi ve bu nispette kendisini geliştirmesi gerekir demektir. Çürümenin Kitabı adlı bu eser, bazı değerlerin anlaşılması yönünden sizlere rehberlik edecektir.

Yazar Emil Michel Cioran tarafından kaleme alınmış bu eser, insanın hayatının nerede ve nasıl geçtiğini, neler yaparak bu hayatı tükettiğini ve yaptıkları sonrasında, geriye bir şeylerin kalmadığını, son derece açık ve net bir şekilde ortaya koymayı başarıyor. Bu eserden alacaklarınız ile daha farklı bir yapıya bürünmek elinizde olacaktır.

Çürümenin Kitabı

Çürümenin Kitabı

Çürümenin Kitabı İle Hayatınızı Tanıyın

Eserde yer verilen düşünce tam olarak, insan hayatının nasıl ve ne şekilde devam ettiğidir. Devam eden hayat esnasında, yapacaklarınız ve yapabildikleriniz ile sizler var olursunuz, yok olmanız ile birlikte, geride bıraktıklarınız sizin nasıl bir hayat yaşadığınızın göstergesi konumunda olacaktır. Çürümenin Kitabı ile hayatınıza dair birçok bilinmeyen noktayı, bilecek ve karanlıkta hiçbir şey bırakmayacaksınız.

Yazar Emil Michel Cioran bu eseri ile sizlere ders veriyor. Sizlere öğüt veriyor ve farklı etkiler ile de olsa, hayatınızdan geriye bir şeylerin kalması gerektiğini savunuyor.

Yazar: Emil Michel Cioran

Eser: Çürümenin Kitabı

ISBN: 9789753422666

Sayfa Sayısı: 168

Yayın Yılı: 2000

 

 

Etiketler:

 
 
 
3 Yorum
  • tahsin akar

    Olay örgüsünü ve anlatım tarzını çok beğendim. Akıcı ve sade bir anlatım var. Aynı zaman da sürükleyici bir kitap. Tavsiye ederim.

  • yusuf haznedar

    Hayatımız felsefe yolunda ilerliyor ve çoğumuz bilmese de niçin varız neden yaşıyoruz yaşamımızın amacı ne gibi sorularla kendimize yöneltiyoruz. Açıklayıcı bir anlatım ile okuyuculara rahat bir şekilde hitap ediyor. Okumanızı tavsiye ederim.

  • şengül türk

    Benzetme akıl almaz derece de bilgi içeriyor. Betimleme ve ilahi bakış açısı görüşüyle yazar büyük etki yaşatmış .

 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.