Bu Benim Aşk Hikayem

Aşklar ve sevgiler en güzel filmlerde, dizilerde TV karşısında beyaz perde de yaşanır. Orada hayal edilen aşk sahnelenir ve canlandırılır. Herkesin yaşamak istediği o aşka usta oyuncular sayesinde birkaç dakikalığına da olsa izleyicilerin gönlünde taht kurar. Hep romandan sinemeya ve TV ekranlarına uyarlama yapılırken bu sefer tersi oluyor.

TV dizilerinden aşina olduğunuz ve en çok seyredilen sinema filmlerinde rol alan Gizem Denizci bu defa yazarlık yönüyle görsel sanatlardan yazılı sanatlara geçiyor. Kalem aldığı ve eşsiz bir aşk konusunu işlediği Bu Benim Aşk Hikayem sahnelerde gördüğünüz ve hissettiğiniz aşkı bu defa size kitap sayfalarında satır aralarında yaşatacak ve hep özlem duyduğunuz o aşkı hayal dünyanızda yaşayacaksınız.

Bu Benim Aşk Hikayem

Bu Benim Aşk Hikayem

Her Şeye Rağmen Bu Benim Aşk Hikayem

Gizem Denizci oyuncu olmanın verdiği alışkanlıklar ve eğitim nedeniyle bu aşk romanını sinematografik bir anlatım ile ele alıyor. Sayfa aralarında ki geniş boşluklar ve birkaç satır ile dolu dolu yazılan sözler kitabı rahat bir okuma imkanı sunuyor.

Bu Benim Aşk Hikayem romanında Gizem Denizci genç bir kızın aşkını anlatıyor. Aşkını yaşadığı sırada çektiği acıları, mutlulukları, sevinçleri ve hüzünleri anlatan yazar aşkın gen kıza dolayısıyla insana neler kazandırdığını da anlatıyor. Okudukça kendinizden kesitler bulabileceğiniz hikayenin kahramanı ile birlikte sevinip birlikte ağlayacağınız bu aşk romanı size hayal ettiğiniz aşkı sunacak.

Yazar: Gizem Denizci

Kitap: Bu Benim Aşk Hikayem

ISBN:  9789759296087

Sayfa Sayısı: 128

Yayın Yılı: 2014

 

Etiketler:

 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.