Bilinçaltının Gücü Kitabı İncelemesi

Kişisel gelişim kategorisinde yayımlanan kitap, bir dönem Amerika’da en çok satanlar listesinden inmedi. Kişisel gelişim uzmanı olan yazar Joseph Murphy deneyimlerini, okuyuculara bilinçaltının gücü kitabı ile aktarıyor.

Kişisel gelişim kitaplarının yaygın olarak gelişme kaydettiği ülkemizde de bu kitap birçok baskı yaptı. Bilinçaltının gücü kitabı, okurlara kendimizi sınırlayan değerlerden kalıplardan nasıl kurtulacağımızı anlatıyor. Joseph Murphy kitabında, her insanda bulunan büyük bir potansiyelin, nasıl açığa çıkartılacağını gösteriyor.

Bilinçaltının Gücü Kitabı İncelemesi

Bilinçaltının Gücü Kitabı İncelemesi

Her insanın yaşamında sahip olduğu bilgi birikimi, birçoklarımızın bildiğinin aksine yok olmuyor ya da unutulmuyor. Bütün bu bilgiler, en ufak ayrıntısına kadar bilinçaltımızda depolanıyor.

Bilinçaltının Gücü Kitabı Özeti

İnsanların yaşam boyunca edindiği bilgiler, kullanılamadığı için birçok insan hayatta başarısız olabiliyor. Oysaki bilinçaltımızda muazzam bir potansiyel var ve bu bilginin nasıl açığa çıkartılacağını öğrenmek gerekiyor.

İnsanlar, yaşamları boyunca edindikleri bilgilerin ve deneyimlerin çok azını kullanıyorlar. Beyni ve bilinçaltını adeta bir idare lambası gibi kullanıyorlar. İhtiyaçları oldukları zaman kullanmak istediklerinde ise birçok bilgiyi hatırlayamıyorlar. Unutmanın da sağlığa olumlu etkileri var ancak, ihtiyacımız olan bilgiyi, ihtiyacımız olan zamanda kullanabilmemiz muazzam bir olaydır.

Bunu başarabilen çok az insan var ve bu bazı eğitimlerin tamamlanması sonucu, açığa çıkartılabilecek bir yetenektir. Bu yeteneği bir kez açığa çıkarttığınızda, hayatta önünüzde durabilecek bir engel yoktur.

Yazar: Joseph Murphy

Kitap Adı: Bilinçaltının Gücü

ISBN: 9786054188000

Sayfa Sayısı: 276

Yayın Yılı: 2009

 

Etiketler:

 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.