Balayı Etkisi

Dr. Bruce H. Lipton’ un yeni kitabı Balayı Etkisi büyük bir taleple raflarda yerini almaya başladı. Okumaya başlamadan merak uyandıran, olayları muhteşem bir akışla anlatan bu kitap uzun zaman sonra okuma heyecanınızı tazeleyecek.

Bu kitapta Dr. Bruce H. Lipton insanların hayatında yalnızca bir kez yaşayabileceği balayı deneyimini farklı bir bakış açısıyla ele alıyor. Ve bu kitabı yazarken kişisel görüşleriyle, varsayımlardan uzak bir şekilde anlatıyor balayı gecesini. Hayatınızın en güzel çağı olan gençlik yıllarımızda nasıl enerjik ve yaşam dolu anlarımızı büyük bir sevgiyle ortaya çıkan harika bir mutlukluk Balayı Etkisiyle sonsuza dek unutamayacağınız bir kitap halinde okurlarıyla buluşuyor.

Balayı Etkisini okurken ilk cümleden itibaren büyük keyif alacağınız bu kitapta yazarın diğer kitaplarında olduğu gibi yaşamınızda değişlik yaratacak etkilere sahip.

Balayı Etkisi

Balayı Etkisi

Hayatımızı Balayı Etkisi Yapabiliriz

Hayatımız boyunca yaşayacağımız olaylar birçok zaman bizim elimizde olmadan gelişir. Bu durumlara dimdik karşı ayakta durmalıyız. Güzel günlerimiz olduğu gibi kötü günlerimizde de nasıl davranmamız işleri nasıl yoluna koyacağımızı çok güzel bir şekilde kavrayabiliriz bu kitabın bize katkı sağlayacağı şüphesiz ortadadır.

Sizde hayatınıza farklı bir yön vermek istiyorsanız yazar Lipton’un bu kişisel gelişim kitabı, tamamen bilimsel araştırmalar üzerinden yalnızca insanı değil insanın kuantum fiziği, biyokimya ve psikoloji gibi çeşitli alanlardan toplayarak birleştirdiği bu kitaptan sizde büyük feyiz alacaksınız. Ayrıca yazar bu kitapta on yedi yıllık evliliğinin verdiği tecrübelerle balayı etkisini nasıl bir ömür boyunca sürdürebileceğinizi anlatıyor.

Yazar: Bruce H. Lipton

Kitap: Balayı Etkisi

ISBN: 9786055154547

Sayfa Sayısı: 192

Yayın Yılı: 2014

 

 

 

Etiketler:

 
 
 
1 Yorum
  • yıldıray isimli

    Farklı bir bakış açısıyla yazılmış. Okurken hayal gücünüz ve bakış açınız var. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.

 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.