Aldatılmış

Vampir Mektupları’nın 3. kitabı olan Aldatılmış Caitlin Paine isimli karakterin kötü bir komadan uyanarak dönüşüm geçirdiğini fark etmesiyle başlar. Dönüşüm sonrasında tam olarak bir vampir olduğunu fark eden Caitlin, insanüstü yetenekler ile yeni bir hayata uyanmıştır. Uçabilme yeteneğine sahip olan bir vampir haline gelen Caitlin’in gerçek aşkı Caleb ise, onun eski haline dönmesini beklerken bu durumun kendisi tarafından meydana geldiğini fark etmiştir.

Caitlin, hayatında hayal edebileceği tüm özelliklere sahip bir hale gelmişken işler yolunda gitmemeye başlar. Caitlin, Caleb’i eski evli olduğu eşi Sera ile birlikte gördüğü an ürpermeye başlar ve Caleb’in bu durumu açıklamasına izin vermeden ona uzaklaşmasını söyler. Kalbi Caleb tarafından kırılan ve kafası allak bullak olan Caitlin artık acılar içinde ölmeyi istemektedir ve bu yolda tek arkadaşı Rose adlı yavru kurdudur.

Aldatılmış

Aldatılmış

Vampir Mektupları Serisinin En İddialı Kitabı

Efsane haline gelen ve en çok satanlar listesinde birinci sırada olan 10 kitaplık The Sorcerer’s Ring serisinin yazarı Morgan Rice tarafından yazılmış bir kitaptır. Altı ayrı dile çevrilen ve on kitaplık bir seriden oluşan Vampir Mektupları serisinin yazarı Morgan Rice tarafından yazılan Aldatılmış serinin en güçlü kitabı olarak okuyucular ile buluşuyor.

Ünlü yazar Morgan Rice hakkında daha iyi fikir sahibi olabilmek için bu kitabı okumanızı ve fantezi serileri arşivinize bu kitabı eklemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

ISBN: 9786053845300

Sayfa Sayısı: 328

Yayın Yılı: 2014

Yazar: Morgan Rice

Kitap: Aldatılmış

 

Etiketler:

 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2019 Sepya Kitaplar. Tüm Hakları Saklıdır.